برای گروه بندی صحیح آگهی خود در این سایت، ابتدا  کلیه  گروه های موجود  را  بررسی  کرده  و  سپس  زیر  گروه  مربوط  به  کالا  و  خدمات  خود  را  انتخاب کنید. در صورتی که  گروه بندی خاص  شما  وجود  نداشت  با  ما  تماس  گرفته  و  پیشنهاد  خود  را  جهت  ایجاد  گروه  جدید  ارائه  نمایید.

 

 

 

 متن آگهی را به صورت کامل و مفید بنویسید.در متن توضیحات کافی در مورد کالا و یا خدمات و همچنین نحوه تهیه آن ذکر نمایید.اطلاعات کافی موجب عدم اتلاف وقت شمابرای پاسخگویی به سوالات تکراری مشتریان می شود.

 

 

 

چنانچه کالا یا خدماتی دارید که قیمت آن مشخص است با ذکر قیمت در وقت خود برای پاسخگویی به مشتریان صرفه جویی کنید.چنانچه لازم است مشتریان با شما تماس

بگیرند شماره تلفن مورد نظر را در فیلد مربوطه وارد نمایید.در غیر اینصورت مشتریان می توانند از طریق همین سایت با ایمیل شما و یا از قسمت تماس با آگهی دهنده با شما در تماس باشند.

 

 

آگهی شما پس از مدت اعتبارخواسته شده از سیستم حذف می گردد.برای بروزرسانی آگهی خود کافیست به قسمت آگهی های من رفته و روی لینک بروزرسانی در مقابل آگهی کلیک کنید.

 

 

کلیه آگهی های ثبت شده و یا ویرایش شده قبل از نمایش در سایت باید به تائید تیم پشتیبانی برسند.لطفا برای تائید آگهی خود منتظر بمانید و در صورت عدم نمایش آگهی خود را عوض کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

درج عکس در تاثیر گذاری آگهی و بازدید آن بسیار مهم است.تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید.